Орбита компани

Јавен превозWi-Fi Зона

  • Адреса: ул.516, нас.Ќерамидница 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км
  • Локација: Mall East Gate - Скопје

  • Телефон 2: 075 270708
  • Факс: 02 2434670
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429792708_53.jpg?t=true&w=300&h=300


Орбита компани е компанија за увоз, дистрибуција и монтажа на сите видови стакла за камиони и автобуси.

Нудиме продажба, монтажа и репарација на авто стакла, шофершајбни и странични стакла за автобуси, камиони, автомобили и работни возила. Производите се од реномитани европски произодители.

На македонскиот пазар сме присутни од 1996 година. Нашето долгогодишно искуство и големиот број на задоволни клиенти, не охрабруваат да продолжиме со постојано надградување на нашата стручност, се со цел задржување на постоечките и придобивање на нови клиенти.

Добивате гаранција за квалитет, а за вградувањето гаранција во неограничено време. Отворени сме за вашии информацции и прашања, побарајте не на тефоните 02 3222215 и 075 270708
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи