Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Оптики во Штип

Геталдус


 • Адреса: Тошо Арсов 14
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деус Оптик


 • Адреса: Ванчо Прќе 70 лок.105
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др. Лидија Окулус


 • Адреса: Ванчо Прке 121
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:30 • Саб од 10:00 до 15:00

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оптика Ериела


 • Адреса: Сутјеска 38
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Вто - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 13:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 15:00

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сфера


 • Адреса: Ванчо Прке 67
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00

Пауза: Пон-Пет 13-16

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фокус


 • Адреса: Ванчо Прке 79
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:30 • Саб од 10:00 до 15:00

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 157 | | | веќе видена

– Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
сите 21 | | | веќе видена

Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 22 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски побара од сите засегнати во државата да се однесуваат одговорно и рационално во овие тешки времиња на економска и енергетска ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи