Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Оптики во Куманово

Геталдус


 • Адреса: Народна Револуција 18
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инџи


 • Адреса: Димитар Влахов 52
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лукс


 • Адреса: Димитар Влахов 52/7
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 14:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оптика Плус


 • Адреса: Гоце Делчев 45
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:30 • Саб од 09:00 до 19:00

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петров


 • Адреса: Народна Револуција 14
 • Место: Куманово

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филос 1


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џули Г


 • Адреса: Ленинова 30
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 18:00

Дејности:

оптики

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 15 | | | веќе видена

Букинг предупредува дека вештачката интелигенција предизвикува огромен пораст на измами. Марни Вилкинг, шефот за безбедност на интернет во компанијата, рече ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи