Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Општини во Струга

Месна заедница-Вевчани


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10714 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Месна заедница-Велешта


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10717 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Месна зедница-Подгорци


 • Адреса: с.Подгорци
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Месна канцеларија-Дрслајца


 • Адреса: с.Дрслајца
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10721 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Вевчани


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10714 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Струга


 • Адреса: Мајка Тереза б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 153 | | | веќе видена

Владата предводена од СДСМ е силно посветена на заштита на стандардот на граѓаните, во време на најголема светска економска криза. Ја ограничивме трговската ...
сите 82 | | | веќе видена

Цените на горивата во Европа повторно растат, а ЕУ стравува дека наскоро би можеле да ја надминат астрономската граница од три евра за литар. Ова е директна ...
сите 162 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи