Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Министерства
 • Локална самоуправа и општини
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Општини во Гостивар

Агенција за храна и ветеринарство на Република Северна Македонија-Гостивар


 • Адреса: Браќа Гиноски б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9433 км

Дејности:

министерства

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биро за развој на образованието


 • Адреса: Илинденска 156
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Врапчиште


 • Адреса: ул.100, с.Врапчиште б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9431 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општина Гостивар


 • Адреса: Браќа Гиноски 61
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9434 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511181578_97.png?t=true&w=300&h=300
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи