Олимпиа Моторс Аутлет

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска Магистрала 125
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7846 км

  • Телефон 2: 071 383337
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:30
    Саб од 09:00 до 14:00Фото и видео галерија

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила.

Услуги:
• Купување на возила со финансиски лизинг
• Посредување при набавка на возило
• Изнајмување на возило
• Нарачка на возило

Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.

-Мисијата на ОМО е да е да го промениме искуството на купувачот при купување на половно возило, како и да поставиме нови стандарди при привлкување на клиенти и продажба на користени возила.

-Нашата Визија е да станеме лидери на маркетот со оптимална понуда и квалитет како и синоним за задоволни купувачи на возила. Да станеме водечки и иновативен бренд кој ќе им пружи на клиентите најдобри решенија за нивните барања, да ја градиме лојалноста заедно. Да не ја чекаме иднината, туку да ја создадеме.

-Вредности: Ценовната политика, професионалниот тим, голем лагер на квалитетни возила возила и долгогодишното искуство, се дел од промените кои ги носиме и нудиме на сегашниот пазар.

-Ориентирани кон клиентите: Континуираната посветеност кон промовирање на вистинските вредности и премиум услуга кон нашите клиенти, далеку над пазарните услови и понуди е тоа кое ќе направи разлика на пазарот

-Квалитет: Севкупната понуда за возила на Olympia Motors Outlet е базирана на строг акцент на гарантираниот квалитет. За секое возило компанијата дава вистинска информација и гаранција за потеклото, сервисната историја како и разновидни алатки кои би помогнале да се обезбедите со најадекватното и ценовно најоптимално возило за вашите потреби.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи