Олимпиа ИЛ

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Индустриска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Приказната за овој локален бизнис започна во 2000 година кога Иџет Абдурахмани и покојниот Билал Лика решија да отворат бизнис за да им оддадат чест на прозорците за автомобили на различни брендови. Секој од започнувањето на бизнисот има краткорочна цел и долгорочнa, секако, ова беа основачите на овој бизнис. Овие два типа на цели несомнено се постигнати, стекнувајќи ја довербата на клиентот, квалитетот и очигледно опстанокот во овој бизнис. Значи, еве сега сме по 19 години со големо достигнување.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи