Октагон Прима

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Дебарца 25-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: до Државна Болница

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567688890_0.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во изминатите години со голем ентузијазам и упорна работа успеавме да се наметнеме на македонскиот пазар како една од водечките компании за канцелариски материјали , рекламен и промотивен материјал и печатарски услуги. Друштвото за трговија и услуги ОКАТАГОН ПРИМА ДОО е компанија која е формирана и постои на пазарот во Република Македонија од 2012 година.

Октагон Прима е компанија чија примарна дејност е работа со канцелариски материјали, но и изработка на секаков вид рекламни материјални потребни за полесно тековно работење и презентирање на Вашата компанија.

Услуги:
• Продажба на термопластична фолија за пакување сок и минерална вода
• Продажба на кеси со рачка за масовна потрошувачка
• Продажба на печатена фолија за широка потрошувачка
• Увоз на хартија за печатење и етикетна хартија
• Увоз на пластични претформи за шишиња
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи