ОЈУ Кузман Шапкарев


  • Адреса: бул.Туристичка 79
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7438 км
  • Локација: во пазаришна зграда на охридски комуналец

  • Факс: 046 262210Мапа

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи