Одакс


 • Адреса: Никола Русински 3/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10682 км
 • Локација: Лептокарија


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Од вкупно регистрирани 474 јавни основни и средни училишта во државата, за снабдување со субвенционирана електрична енергија преку „ЕСМ продажба“ се пријавиле ...
  сите 259 | | | веќе видена

  Владата на Србија одобри квота за извоз на 24.000 тони пелети до крајот на јануари 2023 година на предлог на членките на Стопанската комора на Србија (ПКС), ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи