Обуќа


  • Адреса: Браќа Хаџи Тефови 16
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈10763 км
  • Локација: позади градското собрание и општина Кавадарци

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 15:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 141 | | | веќе видена

Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
сите 53 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи