Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Текстил и текстилни производи - производство
 • Конфекции
 • Кројачи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Облека - производство во Гевгелија

Андреј текстил


 • Адреса: Деко Ковачев 61
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9561 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Астери текстил


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9562 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вивитех


 • Адреса: Мрзенски пат 19
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9560 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вики


 • Адреса: 7-ми Ноември 10
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9562 км

Дејности:

кројачи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Георгија


 • Адреса: Серменинска б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9561 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дидо груп


 • Адреса: Индустриска 4
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9561 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жани мода


 • Адреса: Деко Ковачев 23
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9561 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00 • Саб од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зорбас


 • Адреса: Мрзенски пат б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9559 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Или-Ана


 • Адреса: Коле Неделковски 2
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9562 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мадам Мари


 • Адреса: Бранд Петрушев 4
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9562 км

Дејности:

кројачи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Меркјури


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9561 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Млади


 • Адреса: Борис Карпузов б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9562 км

Дејности:

кројачи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ноел плус


 • Адреса: Гоце Делчев 105
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9562 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соми Велтекс


 • Адреса: Индустриска 4
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9561 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стојковски


 • Адреса: Борис Карпузов 4
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9562 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

кројачи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Текстилна коорпорација


 • Адреса: Индустриска зона, с.Негорци 14
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9559 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Б руто плата на административните службеници во септември 2023 година се движела од 32.892 денари за помошно-стручен административен службеник од четврто ниво ...
сите 17 | | | веќе видена

Зеленчукот и овошјето најчесто се продаваат на килограм, а дел од производите повремено се нудат и на парче. Ова се случува со тиквиците, модрите патлиџани, ...
сите 39 | | | веќе видена

Студио Модерна - Продажбата на ТВ е дел од деловното царство на еден од најпознатите словенечки претприемачи, Санди Чешек, кој не успеа да се опорави од ...
сите 13 | | | веќе видена

Летото е веднаш зад аголот, што значи дека одамна се планирани одмори и летни патувања. Веќе на крајот на јуни првите туристи заминуваат на пауза од деловните ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи