Пребарувањето е оптимизирано за Струга

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Нуркачки служби и услуги по градови

Охрид Струга

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Нуркачки служби и услуги

Камп Скаут


  • Адреса: Владо Малески 77
  • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нуркачки центар-Амфора


  • Адреса: Лазо Трпоски 35-а
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7439 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Министерот за економија Крешник Бектеши, кој престојува во неколкудневна посета на Брисел, на денешната средба со еврокомесарот за економија Паоло Џентолини ...
сите 37 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи