NTB Service&Delovi

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 070 209149
  • Faksi: 044 379780
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1498117273_36.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Distrubutor zyrtar për kompaninë turke:

• BETONSTAR – Servis dhe pjesë këmbimi për pompa betoni
• MRM CONCRET BATCHING PLANTS – Shitje e bazave të reja betoni
• LIYA TEST LABORATORY – Pajisje për kontroll të materialeve të ndërtimit: çimento, rërë, asfalt, dhe.
• ZIM CONCRET PAVER AND BLOCK MACHINES – Makineri për prodhim të elementeve të betonit

Shitje e makinerive të ndërtimit
• mundësi për furnizim direkt të makinerive, kiperave, buldozerëve, pompave të betonit, përzierëse betoni të përdorura dhe makineri të tjera ndërtimtarie me çmime shumë të arsyeshme.

Klientëve u mundëson mbështetje të plotë të pandërprerë, që jep siguri shtesë dhe garanci për cilësinë dhe precizitetin e shërbimeve tona.

Kryejmë dërgesë të pjesëve të këmbimit në të gjithë Maqedoninë, nëpërmjet Kargo.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj