Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Новинарски здруженија во Струга

Езерка-Сојуз на жени


 • Адреса: Градски пазар кат 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на глуви и наглуви лица


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на граѓани за афирмација на влашката култура и традиција ПУНТЕ-Струга


 • Адреса: Партизанска 31-а
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9476 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица-Струга


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември
 • Место: Струга

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на трудови инвалиди


 • Адреса: Пролетерски Бригади 55
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9474 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на Хрватите во РМ


 • Адреса: Струшки Кепенци 23-а/1
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кажи Добро-Сеј ОК


 • Адреса: с.Лабуништа б.б.
 • Место: Струга

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Малесија


 • Адреса: Пабло Неруда 3
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Храбро срце


 • Адреса: Партизанска 9 лам.1/12
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи