Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Пробиштип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Новинарски здруженија во Пробиштип

Грит


 • Адреса: Нада Михајлова 34
 • Место: Пробиштип

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на инвалиди на трудот


 • Адреса: Павел Шатев б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈9481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на медицински сестри и техничари


 • Адреса: Јаким Стојковски 44
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈9482 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Народна техника


 • Адреса: Никола Карев 21
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈9482 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Организација на жените


 • Адреса: Доне Божинов 24
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈9481 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Подобра Иднина


 • Адреса: Тодор Александров (Салвадор Аљенде) 3/13
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈9481 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пчела-Здружение на одгледувачи на пчели


 • Адреса: Миро Барага б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈9481 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи