Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Културни асоцијации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Новинарски здруженија во Охрид

Аеро Клуб Охрид 1980


 • Адреса: Боро Шаин 15
 • Место: Охрид

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Енхелеус-Лихнид


 • Адреса: с.Долно Лакочереј
 • Место: Охрид

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на инвалиди на трудот


 • Адреса: Мирче Ацев 31
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица


 • Адреса: бул.Туристичка 10/3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7440 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на фламбери, бармени на Македонија


 • Адреса: бул.Туристичка 12-7/12
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инклузија


 • Адреса: Андон Дуков 8
 • Место: Охрид

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мобилност


 • Адреса: Ванчо Николески 3
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Охридски Поетски Бисер


 • Адреса: Сирма Војвода 108-6/10
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пауна 2019


 • Адреса: Сирма Војвода 108-6/10
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Свети Наум 2019


 • Адреса: Никола Карев б.б.
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сојуз на глуви и наглуви лица


 • Адреса: бул.Туристичка 10/3
 • Место: Охрид

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотам


 • Адреса: Партизанска 1-2/57
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Сугестиите и ставовите на наднационалните институции како ЕЦБ или ММФ секако дека одат во насока на рестриктивна даночна политика, со поголемо зафаќање на ...
сите 51 | | | веќе видена

Пендаровски на отворање на гасниот интерконектор Грција – Бугарија Претседателот Стево Пендаровски, по покана на претседателот на Република Бугарија, Румен ...
сите 61 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи