Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Новинарски здруженија во Гевгелија

Арка за сите


 • Адреса: Нако Вардарски 7
 • Место: Гевгелија

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асоцијација за пулмонална хипертензија-Момент Плус


 • Адреса: Танче Камберов 29
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Атлетски Клуб 7-ми Ноември


 • Адреса: Титоградска 19
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вера и Надеж


 • Адреса: Коле Неделковски 28/2
 • Место: Гевгелија

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Визит Гевгелија


 • Адреса: Бул. Гевгелија б.б.
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение за телесно инвалидизирани лица


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на занаетчии


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Гевгелија

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на трудови инвалиди


 • Адреса: 7-ми Ноември 16
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Младински Клуб Миравци


 • Адреса: Гоце Делчев,с.Миравци 30
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Музичките педагози на РМ


 • Адреса: Леонид Јанков 5
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Орел


 • Адреса: Ѓорѓи Велков 10
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Степ 2 Ап


 • Адреса: Илинденска 5-б/1
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Руската инвазија на Украина значително ги наруши глобалните земјоделски пазари во 2022 година. Русија и Украина беа главни извозници на житарки, пченица, ...
сите 109 | | | веќе видена

Иста фирма, ист нарачател – „Пуцко петрол“ со години како да е екслузивен снабдувач со горива за Комунална хигиена. Компанијата од Пласница ги добива буквално ...
сите 4 | | | веќе видена

Пендаровски на отворање на гасниот интерконектор Грција – Бугарија Претседателот Стево Пендаровски, по покана на претседателот на Република Бугарија, Румен ...
сите 61 | | | веќе видена

Време зa читање: 7 минути Пред една недела, Банката на Англија ги зголеми каматните стапки за релативно скромни половина процентен поен за да се справи со ...
сите 68 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи