Новел Недвижности

Јавен превозРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 40-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9438 км
  • Локација: кај Санте Плус

  • Телефон 2: 078 454915
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591100796_32.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Зошто да ја изберете Новел ?

• 4 години искуство со над 3.000 задоволни клиенти;
• база со над 5.000 имоти;
• најголема понуда на деловни простории;
• можост за VR (Виртуелна Реалност) за имоти во градба за подобра презентација и побрза реализација;
• 360° фотографии за имоти за издавње и продажба;
• професионален и искусен тим;
• потребите на клиентот на прво место;

Работиме напорно, за побрза реализација на вашите барања.

Нашите услуги?
• продажба и издавање на имоти;
• менаџирање на имот;
• реална проценка имот;
• информации за тековнота состојба на пазарот за недвижности;
• фотографирање на вашиот имот;
• рекламирање;
• професионална презентација;
• понуда која идеално одговара на вашите барања;
• преговарање за вас според вашите потреби;

Со нас до најбрза реализација!

Со тек на годините стекнавме голема доверба кај нашите клиенти со нашиот професионален и искусен тим на Агенти, кои се грижат за секој свој клиент и сочувствуваат со неговите желби и потреби. Односот со нашите клиенти се темели на доверба, поддршка и грижа. Ние сакаме нашите зделки да бидат успешни, искрени и автентични. Со Новел Недвижности, она што го добивате професионален тим кој се фокусираа на вас и на вашите потреби.
Раскажете ни ја вашата приказна и заедно побрзо ќе го пронајдеме идеалниот дом за вас и вашата фамилија.
Се соживуваме со вашите потреби и желби и тоа не прави уште поуспешни во нашата работа.

Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти!

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи