Радиус (100км)

Новел Недвижности


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 40-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Зошто да ја изберете Новел ?
• 4 години искуство со над 3.000 задоволни клиенти;
• база со над 5.000 имоти;
• најголема понуда на деловни простории;
• можост за VR (Виртуелна Реалност) за имоти во градба за подобра презентација и побрза реализација;
• 360° фотографии за имоти за издавње и продажба;
• професионален и искусен тим;
• потребите на клиентот на прво место;

Работиме напорно, за побрза реализација на вашите барања.

Нашите услуги?
• продажба и издавање на имоти;
• менаџирање на имот;
• реална проценка имот;
• информации за тековнота состојба на пазарот за недвижности;
• фотографирање на вашиот имот;
• рекламирање;
• професионална презентација;
• понуда која идеално одговара на вашите барања;
• преговарање за вас според вашите потреби;

Со нас до најбрза реализација!

Со тек на годините стекнавме голема доверба кај нашите клиенти со нашиот професионален и искусен тим на Агенти, кои се грижат за секој свој клиент и сочувствуваат со неговите желби и потреби. Односот со нашите клиенти се темели на доверба, поддршка и грижа. Ние сакаме нашите зделки да бидат успешни, искрени и автентични. Со Новел Недвижности, она што го добивате професионален тим кој се фокусираа на вас и на вашите потреби.
Раскажете ни ја вашата приказна и заедно побрзо ќе го пронајдеме идеалниот дом за вас и вашата фамилија.
Се соживуваме со вашите потреби и желби и тоа не прави уште поуспешни во нашата работа.

Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
повеќе

Постови

Се издава Стан во Водно

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 64 m2. Екстра: Греење на струја, Паркинг, Кл ...

Се издава Стан во Дебар Маало

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 64 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, ...

Се издава Стан во Капиштец

Се издава 3-собен наместен стан во Капиштец.

Се издава Стан во Капиштец

Се издава 2-собен наместен во Капиштец, комплекс КТК.

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала

Се издава 3-собен наместен стан во близина на Универзална Сала.

Се издава Стан во Центар

Се издава 3-собен наместен стан во Центар.

Се издава Стан во Црниче

Се издава 2-собен наместен стан во Црниче.

Се продава Стан во Тафталиџе 1

Се продава реновиран 4-собен стан во Тафталиџе.

Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи