Радиус (100км)

Новел Недвижности


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 40-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Зошто да ја изберете Новел ?
• 4 години искуство со над 3.000 задоволни клиенти;
• база со над 5.000 имоти;
• најголема понуда на деловни простории;
• можост за VR (Виртуелна Реалност) за имоти во градба за подобра презентација и побрза реализација;
• 360° фотографии за имоти за издавње и продажба;
• професионален и искусен тим;
• потребите на клиентот на прво место;

Работиме напорно, за побрза реализација на вашите барања.

Нашите услуги?
• продажба и издавање на имоти;
• менаџирање на имот;
• реална проценка имот;
• информации за тековнота состојба на пазарот за недвижности;
• фотографирање на вашиот имот;
• рекламирање;
• професионална презентација;
• понуда која идеално одговара на вашите барања;
• преговарање за вас според вашите потреби;

Со нас до најбрза реализација!

Со тек на годините стекнавме голема доверба кај нашите клиенти со нашиот професионален и искусен тим на Агенти, кои се грижат за секој свој клиент и сочувствуваат со неговите желби и потреби. Односот со нашите клиенти се темели на доверба, поддршка и грижа. Ние сакаме нашите зделки да бидат успешни, искрени и автентични. Со Новел Недвижности, она што го добивате професионален тим кој се фокусираа на вас и на вашите потреби.
Раскажете ни ја вашата приказна и заедно побрзо ќе го пронајдеме идеалниот дом за вас и вашата фамилија.
Се соживуваме со вашите потреби и желби и тоа не прави уште поуспешни во нашата работа.

Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
повеќе

Постови

Се продава Стан во Тафталиџе 1

Се продава стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 53 m2. Екстра: Цена: 57000 EUR

Се продава Стан во Кисела Вода

Се продава стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 84 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт. Цена: 77 ...

Се продава Стан во Карпош 3

Се продава стан во Скопје, Карпош 3 со површина од 63 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 58000 EUR

Се издава Стан во Тафталиџе 1

Се издава празен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 40 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Л ...

Се издава Канцеларија во Центар

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 85 m2. Екстра: Клима. Цена: ...

Се издава Канцеларија во Тафталиџе 1

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 60 m2. Екстра: Клима, ...

Се издава Стан во Козле

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 70 m2. Екстра: Централно Парно, Клима, Интер ...

Се издава Канцеларија во Карпош 3

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Карпош 3 со површина од 106 m2. Екстра: Клима, Цент ...

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи