Novel Agjensi patundshmërie

Transport publikPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 40-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 078 454915
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
    Sh nga 10:00 deri më 15:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pse të zgjidhni Novel?
• 4 vjet përvojë me mbi 3.000 klientë të kënaqur;
• bazë me mbi 5.000 prona;
• oferta më e madhe e hapësirave afariste;
• mundësi për VR(Realitet Virtual) për prona në ndërtim, për një prezantim më të mirë dhe realizimi më të shpejtë;
• 360° fotografi për prona për dhënie me qira ose shitje;
• staf profesional dhe me përvojë;
• nevojat e klientëve në vend të parë;

Punojmë pa lodhje për realizim më të shpejtë të kërkesave tuaja.

Shërbimet tona?
• shitje dhe dhënie me qira të pronave;
• menaxhim me pronën;
• vlerësim real i pronës;
• informacione për gjendjen aktuale të tregut të pqatundshmërisë;
• fotografim i pronës tuaj;
• reklamim;
• prezantim profesional;
• ofertë që përshtate në mënyrë ideale nme kërkesat tuaja;
• negocim për ju, në bazë të nevojave tuaja;

Me ne në realizim më të shpejtë!

Gjatë viteve, ne kemi fituar besim të madh në mesin e klientëve tanë me ekipin tonë profesionist dhe me Agjentë me përvojë, të cilët kujdesen për secilin klient dhe mishërohen me dëshirat dhe nevojat e tij. Marrëdhënia me klientët tanë bazohet në besim, mbështetje dhe kujdes. Ne duam që marrëveshjet tona të jenë të suksesshme, të sinqerta dhe autentike. Me Novel Real Estate, ajo që fitoni, një ekip profesionist që fokusohet tek ju dhe nevojat tuaja.
Na tregoni historinë tuaj dhe së bashku shpejt do të gjejmë shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj.
Ne mëshirohemi me nevojat dhe dëshirat tuaja dhe kjo na bën më të suksesshëm në punën tonë.

Suksesi i bazuar në njohurit e shkëlqyera të tregut të pasurive të patundshme dhe kuptimi i nevojave të klientëve tanë!
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj