Нова Перспектива


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 91-б-1/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10688 км
  • Локација: Последна 24-ка

  • Телефон 2: 02 3233731
  • Факс: 02 3233730
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Даночната реформа, каде нема воведување нови даноци , за експертите е добра мерка. Власта покажа слух кон барањата на бизнисот. Со овие мерки, според нив, ...
сите 83 | | | веќе видена

Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 360 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи