Нова Инжинеринг


  • Адреса: с.Возарци
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7921 км

  • Телефон 2: 043 421335
  • Факс: 043 421222
  • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи