Нордвес консалтинг


 • Адреса: Владимир Полежиновски 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687157614_4.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Нордвес консалтинг е компанија со седиште во Скопје која обезбедува услуги за сметководство, даноци, деловни односи (персонал), развој на бизнис и истражување на пазарот, бизнис планови и финансиско моделирање, следење на јавни тендери и подготовка на датотеки. Нашата мисија е да обезбедиме најквалитетна услуга за компаниите кои работат со нас, со пристап на партнерски решенија наместо класичен пристап на сметководствена фирма.

  Имаме богато знаење во врска со финансиските практики кои најдобро одговараат за сите видови уникатни индустрии и големини на бизниси. Сметководството и данокот се технички делови на секој бизнис. Имаме вештини да управуваме со овие регулирани делови од вашиот бизнис за вас.

  Нашиот посветен тим е воден рок за да се осигура дека ќе ги исполните вашите обврски за усогласеност пред време и ќе ви даде искрено известување што точно ги означува вашите финансиски предности и слабости.

  УСЛУГИ КОИ ГИ НУДИМЕ
  - Сметководство
  - Книговодство
  - Ревизии
  - Консалтинг
  - Даночни услуги

  За дополнителни прашања и информации контактирајте не на 071 656555, ви стоиме на располагање.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи