Нора АС


  • Адреса: Илинденска 88
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Локација: во близина на Шарена Џамија

  • Телефон 2: 071 255919
  • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 21:00Мапа

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи