Њу Вејс оф Травел

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 30
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: спроти Соборен Храм

  • Телефон 2: 070 339554
  • Факс: 02 3232236
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1400591181_29.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Со "New Ways of Travel" за:

*Нова година и Зима 2018

*Крстарења по Медитеранот.

*Апсолвентски екскурзии.

*Авионски билети.

*Автобуски превоз до Бугарија,Грција,Србија,Германија.

*Визи за Австралија,Јужна Африка,Бразил,Индија,Канда,Мароко,Тајланд.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи