Нипром

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Индустриска зона б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7541 км
  • Локација: Василевски пат

  • Телефон 2: 034 354644
  • Факс: 034 354644
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Во Нипром секоја врата и прозорец си има своја историја и свој живот. Уште од дамнина па до денес, дрвото поради своите извонредни карактеристики на топлотна и звучна изолација е најпосакуваниот материјал за оплеменување на Вашиот дом.

Во Нипром се работи професионално и квалитетно, со најсовремена технологија која се користи во сите фази од производството.
Денес можеме да се пофалиме со импозантен асортиман на секаков вид врати и прозорци кои секојдневно си го наоѓаат своето место во Вашите домови и јавни објекти.

Поделете го со нас ведриот поглед на иднината каде сите врати и прозорци ќе станат дел од Вашата желба за топол и хармоничен дом.
повеќе
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи