Нино Пласт

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: с.Сараќино
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7392 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1497251842_06.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Компанијата НИНО ПЛАСТ се занимава со производство на ПВЦ и алуминиумска градежна столарија со врвен квалитет. Произведуваме ролетни, комарници, венецијанер и вариолајт завеси, роло гаражни врати како и производство на делови за истите.

Освен изработка нудиме и комплетна техничка поддршка на своите клиенти како и целосна монтажа.

На нашата компанија секогаш на прво место ни се квалитетот, брзата испорака до вашиот дом или фирма и конкурентна цена.
Побарајте не и ќе се уверите.

ПРОИЗВОДИ

РОЛЕТНИ

Во сегментот градежна столарија НИНО ПЛАСТ е особено познат во производството и монтажата на ...

ПЛАСТИЧНИ

АЛУМИНИУМСКИ

ЗАВЕСИ

Компанијата ги исработува и монтира и сите видови комарници, следејќи ги сите трендови во оваа област. Така, во понудата на НИНО ... Прочитај повеќе

ВЕНЕЦИЈАНЕР

ВАРИОЛАЈТ

КОМАРНИЦИ

Во понудата на НИНО ПЛАСТ се опфатени венецијанер и вариолајт завесите, како и во моментов најбараните роло и зебра завесите.

ФИКСНИ

ПЛИСЕ & РОЛО

РОЛО ВРАТА

ДЕЛОВИ ЗА РОЛЕТНИ

Компанијата НИНО ПЛАСТ ДООЕЛ..... од своето формирање во 1999 година успешно се занимава со монтажа и производство на ролетни како и елементи за ролетни, роло врати, комарници, венецијанер и вариолајт завеси и други производи кои ќе ви овозможат вашите објекти да се заштитат, а нивниот надворешен изглед да се разубави.

Наша цел е да обезбедиме квалитетна роба по пристапна цена имајќи ги во предвид барањата на клиентите со континуирано следење на современите трендови.
За поуспешна и полесна соработка со нашите клиенти допринесува и доставта на робата со сопствен возен парк.

НИНО ПЛАСТ и во наредниот периот ќе вложи труд уште повеќе да ја збогати својата понуда со нови производи со што се надеваме дека нашите постоечки клиенти ќе бидат позадоволни, но и ќе склучиме нови договори со нови клиенти со кои ќе ги споделиме новите успеси.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи