Nikosan-JZ

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Ho Shi Min 220-B
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Lokacioni: спроти бензинската Макпетрол, Бутел 1

  • Telefon 2: 071 212052
  • Faksi: 02 2627340
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1442212104_64.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

NIKOSAN –JZ është firmë, biznesi kryesor i së cilës është importi dhe distribuimi i pjesëve të këmbimit për automobila nga Gjermania, Italia, Sllovenia, Britania e Madhe dhe SHBA, si dhe shitje e pjesëve të këmbimit për të gjitha llojet e automjeteve nga markat që janë në prodhimin e tyre direkt. Gjatë aktivitetit të punë së tij ka ndërtuar një besim shumëvjeçar me partnerët e tij, e cila para së gjithash bazohet në cilësinë e lartë të produkteve, dërgesën e shpejtë dhe çmimet e arsyeshme. Bashkëpunojmë me më shumë se 500 dyqane dhe servise automobilash në të gjithë territorin e R. Maqedonisë. Firma në çdo moment disponon mbi 7000 produkte në dispozicion.

FLENNOR – Markë gjermane e cila në paletën e saj të produkteve përfshin: rripa me dhëmbëza, kanaluese, me thumba, pompa uji, fshirës, sensorë, jabucica, stabilizatorë, kushinetë, shtrëngues.

CORAM- është kompani italianen që prodhon, kushinetë llager, shtrëngues timoni, kushinetë tjetër.

GUTMAN – Itali; cilindra dhe pompa për frena, pompa për freksion, disqe, fare makinash.

STOPPER- Itali; disk pllaka dhe fretnes për të gjithë llojet e makinave.

EFFE-PERSEA – kompani italiane që është e specializuar për punim të gjithë llojeve të kabllove për të gjithë llojet e automobilave siç janë:
- Kabllo për freksion.
- Kabllo për frenues dore
- Kabllo për kilometrazh
- Kabllo për gaz (turazh)
- Kabllo per saus
-Kabllo për haubë
-Kabllo për marsh
- Freksion për mbajtëse (PK rripa)


IMPERGOM – kompani italiane e specializuar për prodhim të:
- Kushineta të përparme lëvizëse
- Gjysmë cilindër,
- tela,
- kushinetë për pjesën e parme e të pasme,
- mbajtëse tub gazi

TDS –Itali: termondalues, temodhënës, automate për shtope, automat për vajra, automat për prapa.

LEB – prodhues Italian i sirenave për një numër të madh prodhuesish siç janë Lucas, Skoda-Volkswagen, Piaggio, Honda, Yamaha. LEB gjithashtu është prodhues zyrtar i sirenave për grupacionin Piaggio(Aprilia, MotoGuzzi), grupacionit Honda (Itali, Brazil, Japoni), Suzuki Spanjë, Ducati, KTM, Malaguti, MVagusta.

PTZ-Slloveni, pompa benzine (mekanike) dhe të zhytëse(elektronike)

AVEL- Slloveni: pompa uji, platini, kondensator, treguese, punues lëngjesh.

WD-40 Original- firmë angleze që ofron WD-40 origjinal për paketim nga 100 ml, 200 ml, 400 ml, tuba prej 5 litra.


ABRO- firmë e njohur nga SHBA që ofron kozmetikë për automjete me cilësi të lartë:
- mjete për larje motori
- lloje të ndryshme aditivësh për motorë, marsh, dizna
- pasta shlajf
- ngjitës dykomponentë
- ngjitës silikoni
- ngjitës për dihtungje
- ngjitës për ftohës etj

LUKAS- prodhues i dritave për të gjithë llojet e makinave dhe në programin e produkteve të tyre përfshijnë llamba të të gjithë llojeve të dritave
më shumë
Retail Price - VAT Included:150 MKD

Антифриз Разереден Г12

Retail Price - VAT Included:940 MKD

XADO TOTAL FLUSH

Retail Price - VAT Included:2.840 MKD

XADO 1STAGE Revitalizant

Retail Price - VAT Included:120 MKD

Hexol Ocean Breeze

Retail Price - VAT Included:180 MKD

Hexol Leather Upholstery Conditione ...

Retail Price - VAT Included:130 MKD

Hexol Upholstery Cleaner

Retail Price - VAT Included:150 MKD

Hexol Rim Cleaner

Retail Price - VAT Included:180 MKD

Hexol Cockpit Silicone

Retail Price - VAT Included:150 MKD

Hexol Hand Cleaner

Retail Price - VAT Included:90 MKD

Hexol Universal Antifreeze - Dilut ...

Retail Price - VAT Included:150 MKD

Hexol Universal Antifreeze Concentr ...

Retail Price - VAT Included:240 MKD

Antifreeze Concentrate Hexol G12 Al ...

Retail Price - VAT Included:2.470 MKD

Еngine oil CASTROL Magnatec C3 5w40 ...

Retail Price - VAT Included:650 MKD

Еngine oil CASTROL Magnatec Oe Prof ...

Retail Price - VAT Included:630 MKD

Еngine oil CASTROL Magnatec B4 Dies ...

Retail Price - VAT Included:2.340 MKD

Еngine oil CASTROL Magnatec A3/B4 1 ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj