Next step dizajn

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Varshavska 1-2/15
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Lokacioni: комплекс Настел, Тафталиџе

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1458200138_92.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
NEKST STEP DIZJAN është zgjedhja e duhur e prodhimeve dhe shërbimeve tuaja unike, të njohura në të gjitha treget.
E veçanta dhe unikja juaj ka lidhje me idetë dhe zgjidhjet specifike, të krijuara posaçërisht për ju dhe kompaninë tuaj. Ajo, për të cilën ne dallohemi nga të tjerët është stafi i përbërë nga artistë të arsimuar, të cilët vazhdimisht janë në kërkim të mënyrave të reja dhe inovative për realizim të ideve tuaja. Dëshmi për kujdesin tonë për klientët e tij është bashkëpunimi shumëvjeçar me kompani liderë në vendin tonë.
Jini dhe ju një hap përpara të tjerëve.

SHËRBIME DIZAJNI
• Shërbime printimi (çdo lloj material printimi)
• Çdo lloj brendimi (të brendshëm dhe të jashtëm)
• Reklama video dhe audio
• Web dizajn (web faqe bazë dhe të zhvilluara)
• Fotografim
• Projektim dhe zbatim të zgjidhjeve të brendshme (rregullim të hapësirave afariste dhe shtëpiake)

SHËRBIME MARKETINGU
• Media inovative
• Media sociale
• Krijim dhe pozicionim i markës
• Kampanja korporative
• Kampanja shitjeje
• Strategji PR - Organizim dhe realizim i ngjarjeve, konferencave, panaireve, seminareve dhe lojërave shpërblyese
• Blerje të hapësirë për marketing në TV, radio, web, reklamim të brendshëm dhe të jashtëm (banere nëpër rrugë, bilborde, vende të veçanta në zonë, qendra tregtare...)
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj