New Ways of Travel

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 30
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 070 339554
  • Faksi: 02 3232236
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1400591181_29.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Bileta avioni për të gjitha destinacionet!!!

New Ways of Travel ju ofron:
- Pushime verore në Greqi, Turqi, Spanjë
- Kroçerë në Mesdhe.
- Pushime dimërore në Austri, Bullgari, Itali
- Ekskursione studentore.
- Udhëtim me autobusë në Bullgari, Greqi, Serbi, Gjermani.
- Viza për Australi, Afrikën e Jugut, Brazil, Indi, Kanada, Marok, Tajlandë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj