New Ways of Travel

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 30
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 070 339554
  • Faksi: 02 3232236
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1400591181_29.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Me "New Ways of Travel" deri tek destinacionet tuaja verore të preferuara në

- Greqi, Turqi, Spanjë.

* Kroçerë në Mesdhe.

* Pushime dimërore në Austri, Bullgari, Itali.

* Ekskursione studentore.

* Bileta avioni.

* Udhëtim me autobusë në Bullgari, Greqi, Serbi, Gjermani.

* Viza për Australi, Afrikën e Jugut, Brazil, Indi, Kanada, Marok, Tajlandë
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj