Неврус Компани


  • Адреса: Живко Чинго 47-А
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7439 км
  • Локација: наспроти Отпад


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658819662_43.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Неврус Компани е отворен од 2015 година. Имаме работно искуство од 25 години. Се занимаваме со лим и лимени производи, покривање на куќи, настрешници, тераси, гаражи, згради и објекти.

Ние ви нудиме и монтажери со наш матријал, редење на хоризонтални и вертикални олуци и опшивање на оџаци.

-ПРОДАВАМЕ ЛИМ И ЛИМЕНИ ПРОИЗВОДИ
-ПОКРИВАМЕ КУЌИ, НАСТРЕШНИЦИ, ТЕРАСИ ГАРАЖИ, ЗГРАДИ, ОБЈЕКТИ
-НУДИМЕ МОНТАЖЕРИ СО НАШ МАТРИЈАЛ
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи