Neotel  • Telefon 2: 02 5511111
  • Faksi: 02 5511102
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1395909269_72.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

NEOTEL SHPK është operator telekomunikacioni i themeluar në vitin 2004 nga NEOKOM SHA. Në trego ofron një spektër të gjerë të shërbimeve në fushën e telekomunikacionit, si: qasje të gjerë internet, telefoni, linja të huazuara ndërkombëtare dhe kombëtare, hostim, kolokacion të operatorëve, etj.
NEOTEL është operatori i vetëm WiMAX në Maqedoni, i cili disponon me infrastrukturën e vet.

Duke ndjekur zhvillimin e teknologjisë, NEOTEL, rregullisht i pasuron shërbimet e tij dhe i bënë të dispoinueshme për një pjesë të madhe të popullsisë në R. Maqedoni.
Përveç shërbimeve të rregulltat të telekomunikacionit për qasje internet dhe telefoni fikse, rrjeti WiMAX i NEOTEL ofron dhe qasje në internetin portative nëpërmjet USB modemit, që mundëson shfrytëzim të lidhjes së internetit kudo ku ka mbulim me sinjal.


Përveç rrjetit WiMAX, që mundëson internet pa tel me një shpejtësi të madh, NEOTEL disponon me një rrjet të zhvilluar optik, që është në pasurim dhe zgjerim të vazhdueshëm. Në vende ku nuk disponon me lidhje optike, ekziston mundësi për përdorim të shërbimeve nëpërmjet radio-lidhjes, që mundëson lidhje pa tel me cilësi të madhe.
NEOTEL si një provajder internet nëpërmjet rrjetit të tij optik, disponon me shumë intekonekcione ndërkombëtare dhe është I pavarur në treg në lidhje me kapacitetet e internetit.

Portofoli i shërbimeve:
• Qasje e gjerë interneti
• Qasje internet simetrike
• Linja të huazuara
• Lidhje ndërkombëtare
• Telefoni fikse
• Hostim dhe regjistrim të hapësirës
• Kolokacion
më shumë
Retail Price - VAT Included:1.290 MKD

Оптички интернет - Fiber 50 на 2 го ...

Retail Price - VAT Included:1.490 MKD

Оптички интернет - Fiber 50 на 2 го ...

Retail Price - VAT Included:1.990 MKD

Оптички интернет - Fiber 50 на 2 го ...

Retail Price - VAT Included:2.590 MKD

Оптички интернет - Fiber 50 на 2 го ...

Retail Price - VAT Included:2.390 MKD

Оптички интернет - Fiber 50 на 2 го ...

Retail Price - VAT Included:1.790 MKD

Оптички интернет - Fiber 50 на 2 го ...

Retail Price - VAT Included:1.090 MKD

Оптички интернет - Fiber 50 на 2 го ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj