Некст степ дизајн

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Варшавска 1-2/15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: комплекс Настел, Тафталиџе

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1458200138_92.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

НЕКСТ СТЕП ДИЗАЈН е вистинскиот избор за вашата уникатна и единствена препознатливост од мноштвото на пазарот на производи и услуги.

ДИЗАЈН УСЛУГИ:
• Печатарски услуги (секаков вид на печатени матријали)
• Секаков вид на брендирање (внатрешно и надворешно)
• Видео и аудио реклами
• Веб дизајн (основни и напредни веб страни)
• Фотографирање
• Проектирање и изведба на ентериерски решенија (уредување на деловен и стамбен простор)

МАРКЕТИНГ УСЛУГИ:
• Иновативни медиуми
• Социјални медиуми
• Градење и позиционирање на бренд
• Корпоративни кампањи
• Продажни кампањи
• ПР стратегија - Организирање и реализација на настани, конференции, саеми, семинари и наградни игри
• Закуп на маркетинг простор на ТВ, радио, веб, надворешно и внатрешно рекламирање (банери над улица, билборди, специфични места во околината, трговски центри..)

Она по што ние се разликуваме од другите е тимот составен од едуцирани уметници кои постојано се во потрага по нови и иновативни начини за реализација на Вашите идеи. Доказ за нашата грижа за своите клиенти е догогодишната соработка со водечките компании во нашaта држава.

Вашата единственост и уникатност се должи на специфичните идеи и решенија создадени исклучиво за вас и вашата компанија.
Бидете и вие чекор понапред од другите.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи