Некст-ем


 • Адреса: Жегљане 23-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Локација: Ченто

 • Факс: 02 2550097

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:8.260 ден.

ССЛ сертификати - SSL certificate

Цена со ДДВ:944 ден.

Регистрација на домени

Цена со ДДВ:35.400 ден.

Веб дизајн - ПРЕМИУМ

Цена со ДДВ:23.600 ден.

Веб дизајн - ОФИС

Цена со ДДВ:11.800 ден.

Веб дизајн - СТАРТ

Цена со ДДВ:6.490 ден.

Хостинг пакет - PREMIUM (12 месеци)

Цена со ДДВ:2.950 ден.

Хостинг пакет - OFFICE (12 месеци)

Цена со ДДВ:1.770 ден.

Хостинг пакет - START (12 месеци)

Цена со ДДВ:472 ден.

Обнова на домени


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Неотел


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

НЕОТЕЛ ДОО е телекомуникациски оператор формиран во 2004 година со македонски капитал од страна на НЕОКОМ АД.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1395909269_72.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингЈавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Актон


 • Адреса: 23-ти Октомври 11-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

"Akton Communications" овозможува директно меѓународно поврзување на мобилниот и фиксниот телекомуникациски сообраќај во Јадранскиот регион: во Словенија, Хрватска, Босна и Херцеговина, Р. Македонија, Србија и Црна Гора.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582890162_15.png?t=true&w=300&h=300

Дигитал арт


 • Адреса: Христо Смирненски 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574152454_35.png?t=true&w=300&h=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

АССЕКО СЕЕ


 • Адреса: Народен Фронт 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Групацијата Асеко е федерација на компании кои работат во областа на информатичката технологија. Групацијата Асеко нуди сеопфатни, патентирани ИТ решенија за сите сектори на економијата.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590480430_94.png?t=true&w=300&h=300
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи