Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndihmë teknike (organizata të huaja)
 • Organizata dhe misione të huaja
 • Organizata joqeveritare
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ndihmë teknike (organizata të huaja) në Shkup

BIRN Makedonija


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 24-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EBOR ASB


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas, QT Soravija (Vasil Adzelarski) 3 kati 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GIZ-Shoqata Gjermane për Bashkëpunim Internacional


 • Adresa: Antonie Grubishiq 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GOETHE-Instituti Shkup


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 18-1/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IMG Misioni në Shkup-Grupi i Menaxhimit Ndërkombëtar


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 70-b, fahu p.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IND-Instituti nacional demokratik


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Italian për Tregtinë e Jashtme-ICE


 • Adresa: Makedonia 33/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nalas


 • Adresa: Varshavska 36-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

OBSE


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Projekti i USAID-it për zhvillimin e investimit dhe eksportit (IDEAS)


 • Adresa: Brigada e 8-të Sulmuese 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suedi Ambasada-Departamenti i Migracionit


 • Adresa: Brigada e 8-të Sulmuese 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transkom


 • Adresa: 11 Tetori 1/2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Сметководителите да ги покачат услугите и да ги зголемат платите на вработените согласно растот на инфлацијата и просечната плата на државно ниво, препорача ...
сите 7 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Јован Митрески и министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски денеска беа во работна посета ...
сите 12 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 36 | | | веќе видена

Не така одамна, вестите и информациите за државните записи во Хрватска беа повеќе или помалку резервирани само за луѓето кои работат во финансискиот сектор. ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj