НБ Компани

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Локација: на излез од Тетово кон Гостивар

  • Телефон 2: 044 330276
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

НБ Компани е компанија која се занимава со изградба на различни видови згради, како што се кули, хотели, домување, индустриски сали, ресторани.

Нашето солидно искуство во широк спектар на градежни видови континуирано се надградува со нови предизвици и со редовни посети на голем број конференции и семинари.

Нашата цел е да направиме конструкции кои ќе бидат отпорни на сите оптоварувања, како што се хоризонтални и вертикални товари, за да ги направат поефикасни со максимална брзина и во планиран буџет.
повеќе

Постови

Photos from NB Company's post

NB Hotel&Spa

Photos from NB Company's post

NB Hotel&Spa

NB Company

ОГЛАСНБ Цомпану ДОО распишува оглас за вработување на:ВОЗАЧ-МАШИНО ВОЗАЧ НА ДИЗЕЛ ВЛЕЧНИ ВОЗИЛАОд ...

NB Company

KONKURSNB Company DOO shpall konkurs për punësim të:SHOFER PËR KAMIONË (KATEGORIA CE.)Përgjegjësi ...

Timeline Photos

Aty ku fillon ndërtimi.

Photos from NB Company's post

Photos from NB Company's post

NB Company

Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи