НБ Компани

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Локација: на излез од Тетово кон Гостивар

  • Телефон 2: 044 330276
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1463574073_0.gif?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

НБ Компани е компанија која се занимава со изградба на различни видови згради, како што се кули, хотели, домување, индустриски сали, ресторани.

Нашето солидно искуство во широк спектар на градежни видови континуирано се надградува со нови предизвици и со редовни посети на голем број конференции и семинари.

Нашата цел е да направиме конструкции кои ќе бидат отпорни на сите оптоварувања, како што се хоризонтални и вертикални товари, за да ги направат поефикасни со максимална брзина и во планиран буџет.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи