Наз кучина


 • Адреса: Браќа Гиноски 153
 • Место: Гостивар


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1706519584_42.jpg?t=true&w=300&h=300


  На пазарот постоиме повеќе од 30 години. Нашиот квалификуван тим од столари има богато искуство, експертиза и непоколеблива посветеност на нивниот занает. Без разлика дали се работи за изработка на кујна по нарачка која ќе стане срцето на вашиот дом или изработка мебел по нарачка што резонира со вашиот животен стил, нашите столари го пренесуваат своето искуство во секој детаљ.

  Изработуваме:
  - Кујни
  - Мебел по нарачка
  - Вратички
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи