Наташа


  • Адреса: Трајко Тарцан б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7476 км
  • Локација: На влез во болница
Дејности:

бурекџилници


  • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 15:00
    Саб од 06:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Инфлација од 16 отсто измери Државниот завод за статистика. За толку пораснале трошоците на живот во јули годинава во однос на јули претходната година. Ова е ...
сите 174 | | | веќе видена

Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
сите 67 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на ...
сите 115 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи