Народен музеј


  • Адреса: Плоштад Илинден 18
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7894 км

  • Факс: 032 443610
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

Од 70% испитани фарми во Македонија само 3% го задоволуваат потребниот квалитет на млекото од аспект на вкупен број на бактерии. Доколку до крајот на 2020 ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи