Народен музеј

Wi-Fi Зона

  • Адреса: 8-ми Септември 22 (Маршал Тито)
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7893 км
  • Локација: Центар

  • Факс: 043 231434
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00Слика од локација
Слика од локација
Мапа

На средбата иницирана од Социјал Демократскиот Сојуз на Македонија во процес на изработка на предизборната економска програма, Сојузот на стопански комори на ...
сите 23 | | | веќе видена

Нови правила за одземање на концесиите на рудниците. Од асоцијацијата на рудари не знаат за новините. Според измените во предлог законот кој денеска влезе во ...
сите 9 | | | веќе видена

Годинава младите земјоделци кои ќе почнат сопствен бизнис ќе имаа право на двојно поголема финансиска поддршка. Наместо досегашните 10.000, им следуваат по ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи