Наим Фрашери


  • Адреса: ул.113 бр.7
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км

  • Факс: 044 331662

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Европската монетарна унија е загрозена од рецесија по пандемијата на коронавирус што го зафати светот, изјави европскиот комесар за економија во ЕК Паоло ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи