Национална установа музеј Гевгелија

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Маршал Тито 26
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7553 км
  • Локација: до Главната Пошта

  • Факс: 034 218673
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00Мапа

Германскиот автомобилски гигант „Фолксваген“ повторно ја одложи одлуката за изградба на нов производен погон во Турција. -Имаме уште време и можеме тоа сигурно ...
сите 14 | | | веќе видена

Со новиот Закон за енергетска ефикасност кој од вчера официјално влезе во сила, се овозможи реализација на долгорочни договори за енергетски услуги од страна ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи