МЗТ Скопје Аеродром


  • Адреса: бул.Јане Сандански 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: Спортска сала Јане Сандански

  • Телефон 2: 076 488834
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00Мапа

Скопскиот аеродром постигнува рекорди во превезување на патници. Ова беше соопштено по повод прославувањето на 10-годишнината од управувањето на Холдингот ТАВ ...
сите 22 | | | веќе видена

Airbnb објави дека се подготвува да излезе на берза во текот на следната година. Компанијата е лансирана во 2008 година, а до денес прерасна во корпорација ...
сите 12 | | | веќе видена

Жителите на населеното место Усје попладнево излегоа на протест по повод неисполнетите ветувања на градоначалникот на општина Кисела Вода Филип Темелковски. ...
сите 40 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи