MYWOROLD MAKEDONIJA (Maj vorold Makedonija)

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 14-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 02 3091614
  • Faksi: 02 3090068
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1641805018_12.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Kompania myWorld përfshin dhe brendet Cashback World dhe Cashback World Partner.

Cashback World është një markë që është aktive në 49 vende të botës si një Komunitet global për blerje të konsumatorëve në shumë sektorë. Cashback World Program është një program që u ofron partneritet afatgjatë, zgjidhje të përparuara për besnikëri, klientë të rinj dhe besnikë dhe rritje të xhiros së partnerëve të Cashback.

Aktualisht, ka më shumë se 14 milion anëtarë aktivë në të gjithë botën që gëzojnë përparësi ekskluzive gjatë tregtimit.

Cashback World ndërton një rrjet të kompanive, biznese të vogla dhe të mesme, partnerë në internet dhe biznese të mëdha që u japin atyre përparësinë e blerjeve për çdo klient që është regjistruar në programin e besnikërisë. Çdo blerës ka mundësi, të regjistrohet falas, të bëhet Anëtar dhe të përfitojë nga çdo blerje në çdo sektor të tregtisë në të gjithë botën. Anëtarët fitojnë përparësi në lloj të Cashback dhe mbledhin Shopping Points tek më shumë se 140.000 partnerë Cashback. Në Maqedoni, Cashback World ka më shumë se 260.000 anëtarë dhe 1.600 partnerë tregtarë Cashback.

Misioni dhe qëllimi ynë është t'u mundësojmë të gjithë njerëzve të kursejnë para gjatë blerjeve të përditshme që bëjnë. Gjithashtu, me secilën blerje, kompania automatikisht mbledh fonde për projekte për ndihmë. Falë Fondacionit Child & Family, secili anëtar ka mundësinë të ndihmojë në mënyrë pasive dhe aktive të rinjve dhe familjeve në të gjithë botën që kanë nevojë për ndihmë. Nga ana tjetër, përmes fondacionit Greenfinity, së bashku me anëtarët ne promovojmë mbrojtjen globale të mjedisit, zbatojmë projekte inovative për mbrojtjen e klimës dhe investojmë në burime të rinovueshme të energjisë. Të dy fondacionet kanë realizuar disa projekte në Maqedoni.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj