Музеј на тетовскиот крај


  • Адреса: Абдул Фрашери 92
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7819 км
Дејности:

музеи


  • Телефон 2: 044 336077
  • Факс: 044 338902
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи