Мујо Ба

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Иво Лола Рибар 379
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км

  • Телефон 2: 071 974444
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Мујо Ба е компанија која се занимава со инженеринг, градежништво и градежни материјали. Нашата компанија е лидер во нашата земја за сите услуги што ги нуди, бидејќи носи квалитет, навремена услуга, динамична работа и коректност.

Освен основните услуги, Мујо Ба нуди и други услуги, како што се:
• инженеринг
• надзор
• градежништво
• производство на бетон
• фасада
• ископување на земјиште
• уредување на градина
• реставрација
• транспорт

Мујо Ба е компанија основана во 2010 година како резултат на искуството и желбата за капитални инвестиции и развој на нашите услуги на професионален начин. Со иницијативата на Мујо, Џемал и Хазир Бајрами успеавме да ја создадеме нашата компанија и да ја развиеме до огромни гиганти капацитети за земјата каде делуваме. Компанијата денес има 85 вработени и достигнува до 140 м3 основен бетонски капацитет. Во градежништво имаме достигнато капацитет од 7.000m² за еден месец и продажба на градежни материјали над 70.000 евра годишно.

За да бидеме секогаш на страната на клиентите, успеавме да разбереме дека клучот за секоја работа е обезбедување на коректни услуги и сериозност на работа. Мујо Ба е компанија чија основа е нејзиното искуство, за сите свои клиенти и соработници нуди: инженеринг, градежништво, градежни материјали.


повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи