МСЦ Скопје

Достапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Бизнис центар Аура (спроти Соборен Храм)

  • Телефон 2: 02 3227926
  • Факс: 02 3217602
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505393441_53.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ние сме глобална организација во приватна сопственост која работи на мрежа од преку 480 канцеларии во 155 земји, во кои работат повеќе од 70.000 посветени индивидуи.

Имаме воспоставено флота од 490 контејнерски бродови со капацитет на влез од околу 3,1 милиони TEU. Нашите глобални планови за едрење опфаќаат 200 правци, повикувајќи на 500 пристаништа, овозможувајќи ни да го испорачаме товарот скоро насекаде во светот. Нашата понуда за поморски товарен брод е надополнета со нашите интегрирани услуги за складирање и транспорт, кои ни овозможуваат да понудиме вистинска услуга од врата до врата.

Имаме обучени, искусни експерти достапни за нашиот целосен спектар на услуги, вклучувајќи го и референтниот, надвор од нивоата, breakbulk и секоја од нашите трговски услуги - секој работи во тандем со вашиот бизнис. Ова ни дава можност да ја поддржиме личната услуга за која сме глобално признати и ви нудиме спокој, дека ќе ви бидеме достапни - при рака да помогнеме секогаш кога ви треба. Што и да праќате, која и да е вашата дестинација, би сакале да ви помогнеме.

Како компанија, веруваме дека работиме како независни национални превозници, тоа значи дека сме во можност да ви понудиме глобална услуга со незаменливо локално знаење.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи